Normal Kurye

7/24 Moto Kurye Hizmeti

  1. Motorlu Kurye ile Sevdiklerinize hediyemi gönderiyor? Yoksa firmanızın yada sizin yetişmesi gerek evraklarınız mı var? Bizi geçen en geç 3 saat içerisinde moto kurye hizmetimiz ile gönderileriniz ulaşsın. İstanbul Moto Kurye standart gönderi adresimiz ile tüm gönderileriniz aynı gün masanızdan alınıp aynı gün gideceği kurum yada kişiye teslim edilir. Teslim süresi gönderiniz Motosikletli Kuryeler Derneği üyesi olan firmamıza gönderilerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilir tüm gönderilerinizin aynı özen ve güvenilirlikle taşınabildiğinden emin olabilirsiniz.

MOTORLU KURYE HİZMETİ

Uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsiyen MOTO KURYE. Hizmetin tüm unsurlarını kesinca düzenleyebilir ve mümessil, inşallah, İstanbul içi tüm kurye üyelerini arayabilir ve çalışmayanız hizmetinizdeyiz.eyiz. davetiye, broşür, katalog, duyuru, süreli yayın, dergi, bülten, küçük paket, promosyon vb. toplu gönderileriniz; güvenli, sistemli,

7/24 MOTO KURYE HİZMETİ

Gönderiniz hazır olduğu zaman 0530 432 0740 no lu telefonu arayıcınız kurye çağırıyorsanız ihtiyacınız yeterli. Bulunduğunuz semte göre en yakın kuryemiz size ulaşılan hızlı ve güvenilir bir yol tarifi adrese evrakınızı ulaştırır. Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları firmalar tarafından yoğun bir şekilde yapılır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte. İşler daha hızlı çözüme kavuşturulmakta, tedavide olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Bertaraf edilmiş oluyorsa, işyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımının getirdiği ortaya çıkıyor.

MOTO KURYE İLE GÖNDERİLERİNİZ HER ZAMAN ÖNCELİKLİ

Moto Kurye ile çalışan tüm İstanbul ve Çevre illerde de büyük bir kolaylık ve çözümdür. Motorsikletli Kuryeler Derneğine bağlı olan firmamız temelde bu sektördeki diğer firmalar gibi çalışmaktadır. Ancak bizden başka firmalardan ayıran en önemli eşsiz hizmetçi çalışmamızda gizlidir.Hizmet anlayışı bir özellik değil başka firmalarda hizmet anlayışı yapıyor. Ancak bizim sunduğumuz hizmetin hizmetinizdede önemli olanın kaliteden ödün vermeden hizmetinizde olması bekleniyor anlayacaksınız.

+905304320740
Moto Kurye
WhatsApp İletişim